Görevimiz Bahçe Bakımı - Hareketli Anaokulu

Çocuklar öğrendiklerini uygulamayı severler. Onlara kendilerini evde de ifade etmeleri için fırsat veriyoruz. Hayatla ilgili tecrübeyi sizinle beraber öğretiyoruz.

Ebeveynler, okul yılı boyunca benzersiz bir dengeleme eylemi yönetir. Çocuklar erken işten çıkarma, kar günleri, öğretmen çalışma günleri ve okuldan diğer günler için heyecanlanabilirler, ancak bu program değişiklikleri genellikle ebeveynlerin okul sonrası çocuk bakımını bulmakta zorlanmasını bırakmaktadır . Okul gününün sonu ile iş gününün bitişi arasındaki boşluğu doldurmaya çalıştıklarından, her gün öğleden sonra saat 18.00 ile 18.00 arasındaki saatler ebeveynler için daha da zorlayıcıdır.

Aile Çocuk Bakımı Ulusal Birliği’nin eski başkanı Patricia Dischler , “Tüm çocuk bakım programlarına ‘tek beden uymuyor” diyor . “Çocuklar eşsizdir, ve programlar da öyle. Çocuğunun en iyi eşini bulmak ebeveynlere kalmış.”

Mevcut tüm seçenekleri tartarken çocuğunuzun kişiliğini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun.

Dischler, “Küçük çocuk büyüklüğü nedeniyle aile çocuk bakımında büyüyen bir çocuk, daha büyük bir toplum tabanlı programda bunalmış hissedebilir,” diyor. “Başka bir çocuk, spor temelli bir programda gelişebilir ve başka bir çocuk bir akraba tarafından bakıldığında en iyi şekilde gelişebilir.”

Dischler diyor ki, çocuklarınıza beslendikleri ve ev ödevi yapmak, gevşemek ve oyun oynamak için zaman sağladıkları bir yer sağlamak, hayatı daha az stresli hale getirecek. Ayrıca, ebeveynler okulun sona ermesiyle hemen etrafta olmamak için suçlu hissetmezler.