Kullanım Şartları

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu siteye göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz [bizim ‘Sitemiz’] aşağıdaki şartlara ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız.

 • Bu web sitesinin sayfalarının içeriği sadece genel bilgileriniz ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.
 • Bu web sitesi bize ait veya lisanslanmış materyaller içermektedir. Bu materyal, tasarım, düzen, görünüş, görünüm ve grafikleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu şart ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olarak çoğaltılması yasaktır.
 • Bu sitenin izinsiz kullanımı, tazminat talebinde bulunma ve cezai bir suç teşkil edebilir.
 • Zaman zaman bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Daha fazla bilgi sağlamak için bu bağlantılar size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. Web sitesini desteklediğimizi belirtmezler. Bağlantılı web sitelerinin içeriği ile ilgili sorumluluğumuz yoktur.
 • Bu siteyi kullanmanız ve sitenin bu tür kullanımından doğan herhangi bir uyuşmazlık İngiltere ve Galler yasalarına tabidir.

Gizlilik Politikası

Bu politika, tarafınızca bize sağlanan veya üçüncü taraflardan tarafımızdan alınan herhangi bir kişisel verinin bizim tarafımızdan kullanılacağı esasa dayanmaktadır.

Lütfen bu Politikayı dikkatli bir şekilde okuyun ve onun altındaki hak ve sorumluluklarımızı anladığınızdan emin olun.

Biz Genç İngiltere Anaokulu Limited bir şirket 8506394 altında Birleşik Krallık’ta kayıtlı bir şirket – Kayıtlı Şirket Adresi: 10 Queen Street Place, Londra EC4R 1AG.

Bize sağlanan kişisel verilerin veri denetleyicisiyiz ve ZO143472 kayıt numarası altında ICO ile bir veri denetleyicisi olarak kayıtlıyız.

Bu Politika ile ilgili olarak sahip olabileceğiniz sorular da dahil olmak üzere, veri koruma konularını ele almaktan sorumlu bir Veri Koruma Görevlisi görevlendirdik. Henry@youngenglandkindergarten.co.uk adresinden Veri Koruma Görevlisi ile iletişim kurabilirsiniz.

özet

Tüm ayrıntılar aşağıdaki bu Politikanın ilgili bölümlerinde belirtilmiştir, ancak özet olarak:

 • Genel olarak sizinle doğrudan ilgili kişisel bilgileri alırız. Örneğin, Site aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde veya sizinle işlem yaptığımızda bu verileri alacağız;
 • Kişisel verileriniz, aramızda sizin ve bizim bir ilişkimiz olduğu üçüncü taraflarca bize verilebilir. Örneğin, işvereninizi, sizi ilgilendiren bir projeyle ilgili olarak ele alırsak, bize iletişim bilgilerinizi verebilirler;
 • Sitemizi geliştirmek, operasyonlarımızı yürütmek, uygun kayıtları tutmak ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için verilerinizi kullanırız;
 • Kişisel verilerinizi, sınırlı amaçlarımız için ya da yasaların izin verdiği ölçüde üçüncü taraflara veriyoruz. Verilerinizi üçüncü taraf reklamverenlerle paylaşmıyoruz;
 • sınırlı dönemlerimiz için belirli dönemler için veri depolarız;
 • Kişisel verilerinizin erişim, düzeltme veya silinmesini talep etme hakları gibi verilerinizin işlenmesiyle ilgili olarak kanunun öngördüğü belirli haklara sahipsiniz;
 • Site çerezleri kullanır; ve
 • Bu Politikanın herhangi bir içeriği hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli olarak, bu Politika çalışanlarımıza veya öğrenciler, öğrenciler veya ebeveynler için geçerli değildir. Kişisel bilgileri nasıl ele aldığımızı ve kullandığımızı açıklamak için bu kişilere ayrı ayrı bilgi verdik veya vereceğiz.

Kişisel veri kullanımımız

Politikamızın bölümü şunları açıklar:

 • (a) toplayabileceğimiz, kullanabileceğimiz, depolayabileceğimiz ve aktarabileceğimiz kişisel veriler. Bu verileri konularına göre farklı kategoriler halinde grupladık;
 • (b) bu ​​verilerin işlenmesindeki amaçlarımız; ve
 • (c) Her durumda, işlemimizin yasal dayanağı . Yasal dayanağı Genel Veri Koruma Yönetmeliği (6 ncı maddesinde belirtilen işlem için izin verilen üslerinden biri anlamına GDPR ). Bu yasal temeli sizin tarafınızdan belirlemek için kanunun gereği var.

Sizden aldığımız kişisel veriler

Site aracılığıyla, e-posta yoluyla, telefonla ya da başka bir yolla bizimle iletişim kuruyor ya da iletişim kuruyorsanız, ilgili iletişimde (örneğin yazışma içeriği) bulunan ya da iletişim ile ilgili kişisel verileri işleyebiliriz (örn. iletişim bilgileriniz veya iş unvanınız). Bunların hepsi iletişim verileridir . İletişim verilerini sizinle iletişim kurmak amacıyla işliyoruz. Eğitim hizmetlerimize veya operasyonlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiyi belirtmişseniz, iletişim verilerini, soruşturmanızı ele almak ve hizmetlerimiz hakkında size zaman zaman haber vermek amacıyla da işleyebiliriz (her ne kadar istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz). .

Sizinle veya kuruluşunuzla, örneğin bir tedarikçi, müşteri, ortak çalışan veya ticari ortak olarak ilgilenirsek, sistemlerimizde bir hesap oluşturma veya başka bir şekilde ilişkimizi yönetme amacıyla iletişim bilgileriniz gibi kişisel verileri işleyebiliriz. sen. Kişisel verileri, tarafımızdan yaratılmış veya bize sağlanmış olsun, ilgili tüm yazışmalar ve teklifler veya sözleşmeler gibi belgeler içinde de işleyebiliriz. Tüm bu hesap verilerini ararız ve ürün ve hizmet satın alma ve diğerleriyle olan ilişkilerimizi yönetme amacıyla işliyoruz.

Sizin tarafınızdan veya tarafınıza yapılan ödemelerle ilgili olarak banka hesap bilgileri, iletişim bilgileri veya işlem verileri gibi işlemlerle ilgili kişisel verileri işleyebiliriz ( işlem verileri ). Bu, iletişim bilgilerinizi, ödeme yapmak veya almak amacıyla sağlanan herhangi bir banka hesabını veya sıralama kodu bilgilerini ve işlem ayrıntılarını (PO’lar veya faturalar gibi) içerebilir. İşlem verilerini ödeme yapmak ve almak amacıyla işliyoruz.

Araç kayıt numaranız, iletişim bilgileriniz, rol, ziyaretinizin amacı veya sitemizin etrafındaki hareketleriniz gibi tesislerimizde yaptığınız ziyaretlerle ilgili kişisel verileri işleyebiliriz. Ayrıca, tesislerimizin belirli alanlarına erişmek için belirli feragatnameleri veya onayları imzalamanızı isteyebiliriz. Tüm bu ziyaretçi verilerini çağırırız ve ziyaretinizin düzgün bir şekilde kaydedilmesini ve güvenliğini sağlamak amacıyla işleyeceğiz.

Sitenizi kullanımınız ile ilgili tarayıcınızın türü ve sürümü, işletim sistemi, saat dilimi ayarı ve konumu, yönlendirme kaynağı, ziyaret süresi veya Sitenin etrafındaki gezinme gibi teknik verileri işleyebiliriz (örneğin, hangi sayfaların görüntülendiği ve ne kadar süre için). Bu veriler, tanımlanabilir bir bireyle ilgili hiçbir bilgi içermeyecek şekilde toplanmış ve anonim hale getirilmiştir: Aslında bu kişisel bir veri değildir, ancak bu Politikada bütünlük adına bahsettik. Sitemizi iyileştirmek amacıyla teknik verileri işliyoruz.

Başkalarından edindiğimiz kişisel veriler

Kişisel verileriniz, sizden başka biri tarafından bize sağlanabilir: örneğin, işvereniniz tarafından, sizin ve bizim ikimizin de uğraştığımız bir kuruluş tarafından. Normal olarak bu veriler yukarıda açıklanan iletişim verileri veya hesap verileri olacaktır ve yukarıda açıklanan amaçlar için tarafımızca işlenecektir.

Diğer işleme

Yukarıda açıklanan verileri de işleyebiliriz:

 • (a) sistemlerimizin kayıt tutulması ve yedeklenmesi ve geri yüklenmesi amacıyla;
 • (b) kanunun gerektirdiği veya yasal taleplerle bağlantılı olarak.

Yasal işleme temeli

Kişisel verileri sadece yasal temeller üzerinde işleyeceğiz. Özellikle, kişisel verileri, 6. Maddelik GSYİH’de belirtilen aşağıdaki yasal temeller üzerinde işleyeceğiz:

Sizinle bir sözleşmenin yapılması ya da sizinle bir sözleşmeye girmeden önce talebinize göre adımlar atmanız (Madde 6 (1) (b) GSYİH). Bu, iletişim verilerini, hesap verilerini, işlem verilerini veya ziyaretçi verilerini işlemek için temelimiz olabilir;

Meşru çıkarlarımız için (Madde 6 (1) (f) GSYİH). Bu işlem için temelimiz olabilir:

 1. i) yazışmalar, hesaplar ve ziyaretçi bilgileri (iş ve iletişimimizi düzgün bir şekilde yönetme ve ilgili taraflarla olan ilişkilerimizi geliştirmemize yönelik ilgimiz olduğu için);
 2. ii) işlem verileri (ödemelerin zamanında yapılmasına ve alınmasına ilişkin borçlarımızda olduğu gibi);
 • iii) yasal gerekçelerle bağlantılı olarak bu Politikada belirtilen herhangi bir kişisel veri (haklarımızı korumak için yasal iddiaları yürütebilmemiz ve savunabilmemiz gerektiğinden); ve
 1. iv) bu Politikada tanımlanan herhangi bir kişisel veri, BT sistemlerimizin herhangi bir parçasının veya bu kişisel verileri içeren veri tabanlarının yedekleri ile bağlantılı olarak (IT sistemlerimizin dayanıklılığını ve verilerin doğruluğunu ve kurtarılabilirliğini sağlamak için bir ilgi duyduğumuzdan).

Kişisel verilerinizin açıklamaları

Kişisel verilerinizi yukarıda açıklanan kullanımlarla bağlantılı olarak tedarikçilerimize veya yüklenicilere açıklayabiliriz. Örneğin, şunları açıklayabiliriz:

 • (a) Verilerimizin depolandığı sunucuları barındıran tedarikçilere sahip olduğumuz her türlü kişisel veri;
 • (b) muhasebecilerimize işlem verileri; ve
 • (c) operasyonlarımızı yönetmemize yardımcı olan yüklenicilere ait hesap verileri.

Tedarikçilerimizin veya yüklenicilerin kişisel verilerinizi kendi amaçları için kullanmasına izin vermeyiz ve yalnızca kişisel verilerinizi belirtilen amaçlar doğrultusunda ve talimatlarımız ve yürürlükteki yasalarımız uyarınca işleme koymalarına izin vermeyiz.

Kişisel verilerinizi yasalara uymak için gerektiği gibi ifşa edebiliriz (örneğin, Hükümete veya yasa uygulamalarına).

Kişisel verilerinizi tavsiye almak için yasal veya profesyonel danışmanlarımıza açıklayabiliriz, ancak gizlilik yükümlülükleri altında bunu yaparız.

Eğer faaliyetlerimizin herhangi bir kısmı başka bir kuruluşa satılır, başka bir kuruluşa devredilir veya entegre edilirse (veya bu amaçlar için görüşmeler yaparsak), kişisel verileriniz bu kuruluşa açıklanabilir.

AEA dışındaki transferler

Yukarıda açıklanan kişisel verilerinizi transfer edebileceğimiz üçüncü taraflardan bazıları, EEA’nın dışında bulunabilir veya kişisel verilerinizi, EEA dışında bulunan kendi servis sağlayıcılarına aktarabilir. Eğer öyleyse, atanmış veri işlemcilerimizin transferlerinin sadece yasal olarak (örn. Avrupa Komisyonu’nun “yeterlilik kararı” verdikleri ülkeler için) veya standart hükümlerin onaylanması gibi uygun önlemler ile sağlanacağından emin olacağız. Avrupa Komisyonu tarafından veya AB-ABD Gizlilik Kalkanı’nın kullanılmasıyla, bu koruma önlemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri güvenliği

Kişisel verilerinizin kazara kaybolması, kullanılması, erişilmesi, değiştirilmesi veya kaza ile veya izinsiz olarak açıklanmasını önlemek için gerekli teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini alırız.

Herhangi bir kişisel veri ihlali olduğunun farkına varırsak, sizi ve ICO’yu yasaların gerektirdiği şekilde bilgilendireceğiz.

Verilerinizin saklanması ve silinmesi

Kişisel verilerinizi yalnızca işlediğimiz amaçlar için gerekli olduğu sürece işleyeceğiz ve daha sonra silinecek. Özellikle:

 • (a) anonimleştirilmiş (ve dolayısıyla kişisel veriler değil) teknik veriler süresiz olarak tarafımızdan muhafaza edilebilir (ancak genellikle birkaç ay içinde silinir);
 • (b) sadece bir iş ilişkisine değil, yalnızca sorulara ilişkin olan iletişim verileri, araştırma süresi veya yazışma zinciri için saklanacak ve daha sonra yaklaşık on iki ay sonra silinecektir;
 • (c) Sizinle olan iş ilişkimiz ile ilgili hesap ve işlem verileri ve iletişim verileri, ilgili iş ilişkisinin sona ermesinden yaklaşık altı yıl sonra saklanacaktır.

Kişisel verilerinizi yasalara uymak için gerektiğinde daha uzun süre tutabiliriz.

GSYİH’ya göre yasal haklarınız

 • (a) Erişim hakkı : istenirse, sizin hangi kişisel verilerinizin işlediğini teyit etmeli ve bu verilere ve işlemimiz hakkında daha fazla bilgiye erişiminizi sağlamalıyız;
 • (b) Düzeltme hakkı : istenirse, yanlış veya eksik kişisel verilerinizi düzeltmeli veya tamamlamalıyız;
 • (c) silme hakkı : Kişisel verilerinizi sınırlı durumlarda (örneğin, pazarlama için kullanırsak veya başka amaçlarımıza ihtiyaç duymazsak) silmenizi isteyebilirsiniz. Bu mutlak bir hak değildir ve gerektiğinde verilerinizi muhafaza etme hakkına sahip olabiliriz (örn. Yasalara uymak için);
 • (d) İşlemeyi kısıtlama hakkı : Kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlayıcı kısıtlamalarla sınırlandırmamızı talep edebilirsiniz. İşlemin kısıtlı olduğu durumlarda, kişisel verilerinizi saklamaya devam edebiliriz ve yürürlükteki yasaların izin verdiği haller dışında (örneğin, yasal hak talepleriyle veya kamu yararı nedenleriyle) işlemeyle ilgili kısıtlamalara uymaya devam edebiliriz;
 • (e) işlemeye itiraz etme hakkı : Kişisel verilerinizin bizim meşru çıkarlarımız temelinde işlenmesine itiraz edebilirsiniz. Belirli durumlarda işleme devam etme hakkına sahip olabiliriz (örneğin, bunu yapmak için zorlayıcı gerekçelerimiz varsa veya yasalara uymak gerekirse);
 • (f) veri taşınabilirliği hakkı : Verilerinizi, sınırlı koşullarda kolay taşınabilir formatta alma hakkına sahipsiniz: yani bu verileri sizinle bir sözleşmeye dayalı olarak ve otomatik araçlarla işliyorsak. Bu çoğu durumda geçerli değildir; ve
 • (g) şikayet etme hakkı : Eğer yürürlükteki yasalara aykırı olduğumuza inanıyorsanız, Bilgi Komisyonu’nun Ofisine şikayette bulunabilirsiniz.

Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınızı bizlere yazılı olarak bildirerek kullanabilirsiniz.

Çerezler hakkında

Bir çerez, sitenin diğer kullanıcılarından sizi ayırt etmek için tarayıcınızda veya bilgisayarınızın sabit sürücüsünde saklanan küçük bir harf ve sayı dosyasıdır.

Teknik verileri toplamak ve Sitemizin amaçlandığı şekilde çalıştığından emin olmak için çerezleri kullanıyoruz. Özellikle aşağıdaki çerezleri kullanıyoruz:

 • (a) Kesinlikle gerekli çerezler. Bunlar, Sitenin işletilmesi için gerekli olan, güvenli alanlara giriş yapmanızı sağlayan çerezler gibi çerezlerdir;
 • (b) Analitik / performans çerezleri. Sitemizin kullanımını analiz etmek için kullanım verilerini toplamamıza izin verir. Özellikle , Sitenin kullanımını analiz etmek için Google Analytics kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için, Google’ın https://www.google.com/policies/privacy ] adresindeki Gizlilik Politikası’na bakın ;
 • (c) İşlevsellik çerezleri. Bunlar, kullanıcı tercihlerini (örneğin, dil veya bölge seçiminiz) hatırlamamızı sağlamak için kullanıcıları tanır;

Çerezleri reddetmek ve silmek için tarayıcı ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi www.aboutcookies.org adresinde veya tarayıcı operatörünüz tarafından sağlanan destek sayfalarında mevcuttur.

Çerezleri devre dışı bırakır veya reddederseniz, lütfen Sitenin bazı bölümlerinin çalışmayabileceğini unutmayın.

Bizim detaylar

Bize ulaşabilirsiniz:

(a) Genç İngiltere Anaokulu, St. Saviour Salonu, St. George Meydanı, Londra SW1V 2HP adresinde;

(b) Site üzerindeki iletişim formunu / formlarını kullanarak;

(c) 0207 834 3171 numaralı telefondan; veya

(d) henry@youngenglandkindergarten.co.uk adresinden e-posta ile.

Üçüncü Taraflar ve Güvenlik

Site, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarına ve diğer kurumlara başvurabilir. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesine bir bağlantı izlerseniz veya Sitede belirtilen üçüncü taraflarla ilgileniyorsanız, bu üçüncü tarafların kendi gizlilik ve çerez politikalarına sahip olabileceğini ve onların kullanımından sorumlu olmadığımızı unutmayın. Onlara sağlayabileceğiniz kişisel bilgiler. İlgili politikaları okuyup anladığınızdan emin olmalısınız.

Bize sağlanan kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da (ve yalnızca saygın servis sağlayıcılarını kullanmak), İnternet üzerinden veri aktarımı doğası gereği güvenli değildir ve sağladığınız kişisel verilerin güvenliğini garanti edemeyiz. bize.

Bu Politikadaki değişiklikler

Bize vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak bu Politikaya yapılan önemli değişiklikleri size bildirebiliriz ve aksi halde Sitemizde bu Politikayı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu Politikayı zaman zaman kontrol etmelisiniz.

Son güncelleme tarihi: 02.10.2018